Bartomeu: Deklarata ‘bombë’ vjen në mbrëmje

Më herët u njoftua se presidenti i Barcelonës, Bartomeu nuk do të ndjekë nesër skuadrën në Torino për Ligën e Kampionëve... Departamenti i Brendshëm...
Lexo
Bartomeu: Deklarata ‘bombë’ vjen në mbrëmje

Bashkia Shkodër nxjerr në ankand klubin e futbollit Vllaznia

Voltana Ademi tregon edhe arsyen përse ky vendim erdhi tani. Bashkia Shkodër pas shumë peripecive ka nxjerrë në ankand aksionet...
Lexo
Bashkia Shkodër nxjerr në ankand klubin e futbollit Vllaznia

Juve paralajmëron: ‘Mesi një Luan…’

Një ditë para duelit të madh midis Juventus dhe Barcelonës për Ligën e Kampionëve, ​​gazeta Tuttosport i kushtoi faqen e...
Lexo
Juve paralajmëron: ‘Mesi një Luan…’

Seria A në prag kolapsi, B-ja kërkon ndihmë qeverisë

Erdhi në janar me 12 vota si President i Ligës, sot Dal Pinto, vë alarmin te qeveria për falimentin në...
Lexo
Seria A në prag kolapsi, B-ja kërkon ndihmë qeverisë

Champions në fushë, Real e Atletiko për kthesën…

Nisin sot ndeshjet e dyta, faza e grupëve të Ligës së Kampionëve në kontinentin europian. Fillimisht në Moskë teksa Bajerni,...
Lexo
Champions në fushë, Real e Atletiko për kthesën…

Kumbulla i shënon edhe Milanit…

Milan-Roma në Seria A, u konsiderua si sfidë e denjë për një ditë jave si e hëna. Kuqezinjtë e Piolit...
Lexo
Kumbulla i shënon edhe Milanit…

Zidan karikon Realin, ndaj Gladbah për tri pikë

Nesër Real Madrid do luajë në Champions Legaue takimin e dytë në grupin B ndaj Borusia Mynshengladbah në transfertë. Sfidë...
Lexo
Zidan karikon Realin, ndaj Gladbah për tri pikë

Matei: Për cfarë duhej Muriqi..?

Gazetari: "Muriqi më duket si Caicedo i bardhë' Fillojnë sulmet e para ndaj Vedat Muriqit dhe Tares te Lacio. Këtë...
Lexo
Matei: Për cfarë duhej Muriqi..?

Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Ekipi kuqezi U17 i drejtuar nga Elvin Beqiri dhe ai U15 drejtuar nga Armand Dama kanë nisur grumbullimet e tyre...
Lexo
Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Milan për suksesin e 26-të, edhe Totenhem në fushë

Milan-Roma në Seria A, Leverkusen- Augsbrug në Bundesligë, Brajton- Uest Bromuiç, dhe Bërnli- Totenhem në Premier League dhe Levante- Selta...
Lexo
Milan për suksesin e 26-të, edhe Totenhem në fushë

Futboll vendi


Beqiri dhe Dama nisin përgatitoret me moshat e kuqezinjëve

Ekipi kuqezi U17 i drejtuar nga Elvin Beqiri dhe ai ...
Më shumë…

Liga përshendet takimin Duka- Rama, Ministria e Financave duhej…

Liga profesioniste e Futbollit pas deklaratës së 'nxehtë' të Libohovës ...
Më shumë…

Libohova të premten vendosim përfundimisht

Janë takuar sot mes tyre, klube-drejtues Lige por asgjë nuk ...
Më shumë…

Gjici pa dilema: Kampionati nis javën tjetër

Presidenti i Nderit te Kukësi, Safet Gjici, në një prononcim ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Shqipëria dominon por goli ka humbur…

Nations League Grupi C4: Lituani- Shqipëri 0-0 Në këtë Kombëtare ...
Më shumë…

Brazili detyrën, Kolumbia barazon në fund, bie Uruguaji

Pasi Argjentina mundi Bolivinë në lartësitë e thepisura të La ...
Më shumë…

Histori sportive

Një pistoletiste, kampione në Bruksel…

● Suzana Gjinaj, qitësja e rekordeve në Bruksel Ajo jeton ...
Më shumë…

Në kujtim të një legjende…

Nga Bashkim Tufa Para dy ditësh, të gjithë së bashku, ...
Më shumë…

Të ndryshme

Maradona: Unë dhe familja nuk jemi me Covid-19

Ditët e fundit u abuzua mediatikisht se legjenda e gjallë ...
Më shumë…

Liverpuli turpërohet në Birmingam, ngec dhe Barça

Fitore historike e Aston Vilës ndaj Liverpul 7-2. Lion- Marsejë ...
Më shumë…

Luiza Gega fluturon edhe në Shkup

Luzia Gega vazhdon të mbajë gjallë atletikën Shqiptare. Sportistja sfidon ...
Më shumë…

Domgjoni shkakton penallti, Menemenspor mbetet në fund

David Domgjoni shkakton një penallti amatore ndërsa Balikesirspor- Menemenspor ishte ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!