‘Sportiim.al’ në ditëlindje…

Tetë shkurti i çdo viti për redaksinë dhe ndjekësit e vëmendëshëm të Sportiim.al mbetet ditë e shënuar. Pikërisht në këtë ditë, 5 vite më parë nisi rrugëtimin ‘lajmi’ nga ky portal sportiv me gjithëçka ngjet nga bota e sportit.

Ndonëse është vetë lexuesi ai që vlerëson, puna e përditëshme në këtë ‘Web’,parimet bazike, saktësia e lajmit, stili etj, erdhën mbi bazën themeltare të të bërit gazetari online. Sot mbetet vetëm të urohet për këtë ditëlindje…Redaksia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!