Inter, përqafime e puthje

'Një Lider me dyshime' shkruan 'AS', ndërsa La Gazzeta dello Sport referuar fitores numr 11 radhazi të Inteit zgjedh të...
Lexo
Inter, përqafime e puthje

Betis frenon Atletikon, La Liga një …rebus

Betis- Atletiko Madrid 1-1 Tetë javë nga prologu, tri ekipe në valle për titullin. Ndahen në 2 pikë. Në 'Benito...
Lexo
Betis frenon Atletikon, La Liga një …rebus

Orsato për PSG-Bajern

Pas finales në gusht të vitit të kaluar, arbitri italian Daniele Orsato do të takohet të martën sërish me të...
Lexo
Orsato për PSG-Bajern

Egnatia kalon një ‘Besë’, Tomori ngec në shtëpi

Në Luz, Egnatia realizon fitoren e shumpritur ndaj Besës fqinje. Kështu për zonën e promocionit në Grupin B, skuadra e...
Lexo
Egnatia kalon një ‘Besë’, Tomori ngec në shtëpi

Drita marshon, Prishtina tri pikë të tjera

Drita i bën mirë detyrat e liderit në Ipko. Skuadra e Nuhiut fitoi sot 2-4 me Llapin duke marrë tri...
Lexo
Drita marshon, Prishtina tri pikë të tjera

Junajtid ‘gëlltit’ Totenhemin, Inter për…rekord

Fitorja e 11 radhazi e Interit dhe duart drejt titullit kampion në Seria A. Fitojnë Juve, Napoli, Roma e Lacio....
Lexo
Junajtid ‘gëlltit’ Totenhemin, Inter për…rekord

Letër publike/ Duka: Komisioni anonim ndikon në zgjedhje të KOKSH

"Nëse dikush mendon se mund të përdorë presionin politik mbi anëtarët e Asamblesë apo se mund të manipulojë zgjedhjet, atëherë...
Lexo
Letër publike/ Duka: Komisioni anonim ndikon në zgjedhje të KOKSH

Partizani më i mirë i sezonit…

Kategoria Superiore, java e 27-të. Partizani- Bylis 3-0 (Stenio Zhunjor 1', Asani 69', Çinari 84') Partizani i Ilir Dajës ka...
Lexo
Partizani më i mirë i sezonit…

UEFA i paraprin Europianit me…vaksina

Protokollet mjekësore të federatave europiane, të miratuara nga UEFA, nuk japin siguri për një Europian me tifozë dhe pa infektime...
Lexo
UEFA i paraprin Europianit me…vaksina

Partizani tri takime shtëpiake, nis me Bylis

Kategoria Superiore java 27: Do të zhvillohet sot në 'Air Albania Stadium' ndeshja e fundit e javës së 27-të mes...
Lexo
Partizani tri takime shtëpiake, nis me Bylis

Futboll vendi


Egnatia kalon një ‘Besë’, Tomori ngec në shtëpi

Në Luz, Egnatia realizon fitoren e shumpritur ndaj Besës fqinje ...
Më shumë…

Letër publike/ Duka: Komisioni anonim ndikon në zgjedhje të KOKSH

"Nëse dikush mendon se mund të përdorë presionin politik mbi ...
Më shumë…

Partizani më i mirë i sezonit…

Kategoria Superiore, java e 27-të. Partizani- Bylis 3-0 (Stenio Zhunjor ...
Më shumë…

Partizani tri takime shtëpiake, nis me Bylis

Kategoria Superiore java 27: Do të zhvillohet sot në 'Air ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Mançini i fton të gjithë…

Në funksion të tre sfidave në këtë dritare ndërkombëtare, trajneri ...
Më shumë…

Shorti i Ligës së Europës, Ajaks-Roma…

Fill pas shortit të Ligës së Kampionëve u hodh edhe ...
Më shumë…

Petkoviç fton treshën shqiptare

Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkoviç, e ka publikuar listën e ...
Më shumë…

Shorti i Champions Real- Liverpul dhe…

Ky tur i Ligës së Kampionëve zhvillohet me dy takime ...
Më shumë…

Histori sportive

Ata që bënë historinë e Partizanit…

● Kjo është lista e të gjithë futbollistëve, të cilët ...
Më shumë…

Pas 72 vitesh, “topin” e kanë sërish të kuqtë

● Histori sportive, marrë nga gazeta “Sporti” e atyre viteve ...
Më shumë…

F1, 25 vite pa Senën, përkujtohet legjenda…

Ishte ora 14:17, kur makina Uilliams FW16 e Airton Senës ...
Më shumë…

“Norma” e Mesit, 40 gola çdo sezon!

● “Pleshti” i Barcelonës, për një dekadë ka shënuar çdo ...
Më shumë…

Të ndryshme

Ibra karikon Milanin, Juve…

La Gazzeta: 'Pirlo në telashe'. Dhe nuk ka faj e ...
Më shumë…

LaGazzeta: Treni i fundit, Marca: Benzema, marka që ecën

Shtypi i ditës në Apenine i kushton vemendje ndjekëseve të ...
Më shumë…

Olimpiket e Tokios pa tifozë të huaj

Në korrik, Lojërat Olimpike që pritet të mbahen në Tokio ...
Më shumë…

Real- Liverpul, 19 tituj në Champions

Tuttosport: 'CR7-Pirlo pakti i Juves' 'Sport' duke ju referuar Erlind ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!