Vllaznia tri pikë të arta në Ballsh

Ardit Hoxhaj një ish i Bylis, ngjitet në piedestal duke mos ia lënë rastësisë paraqitjet vetjake me bluzën e re....
Lexo
Vllaznia tri pikë të arta në Ballsh

E 15-ta, Bylis dhe Kastrioti për të ndalur kryesuesit

Me derbin e madh të kryeqytetit Partizani-Tirana në program për tu luajtur nesër në 'Elbasan Arena', sot 4 çiftet e...
Lexo
E 15-ta, Bylis dhe Kastrioti për të ndalur kryesuesit

Sot Superkupa, Napoli favorit ndaj Juves…

Sot në stadiumin MAPEI në Rexhio-Emilia, finalja e Superkupës së Italisë. Juve në vështirësi me kontigjentin, Napoli i plotë. Që prej 1988, kur dhe nisi të luhej, Superkupa...
Lexo
Sot Superkupa, Napoli favorit ndaj Juves…

Presidenti i Realit në Torino

Nuk përjashtohet mundësia e këmbimit të ideve për merakto të ndërsjelltë. Një takim i beftë sot për të biseduar rreth...
Lexo
Presidenti i Realit në Torino

Disiplina pezullon Deliun me dy takime…

Komisioni i Disiplinës në FSHF, është ndalur sot te parregullësitë e javës në futboll. Nga skuadrat e Superiores e ka...
Lexo
Disiplina pezullon Deliun me dy takime…

FIFA lejon Çinarin të luajë menjëherë…

Partizani ia del të zgjidhë deri në fund me sukses problemet e akumuluara nga FIFA lidhur me çështjen 'Çinari'. Sipas...
Lexo
FIFA lejon Çinarin të luajë menjëherë…

Hallaçi: Kam besimin e klubit, Kukësi do dalë nga kriza

Rrahman Hallaçi është pa gjumë. Skuadra pas shkëlqimit për disa vite në Superiore, befas gjëndët në pozitën më të vështirë...
Lexo
Hallaçi: Kam besimin e klubit, Kukësi do dalë nga kriza

Laçi në heshtje, grumbullohet para Skënderbeut

Humbja ndaj Apolonisë, e hidhur për bardhezinjtë në dukje është lënë pas dhe skuadra ka gati ndeshjen shtëpiake me Skënderbeun...
Lexo
Laçi në heshtje, grumbullohet para Skënderbeut

Bylis një “kantier”, vijnë 5 futbollistë

Në vigjilje të ndeshjes nesër me Vllazninë, Bylis përforcon radhët me disa futbollistë. Bylisi shiti Muratajn te Partizani ndërsa rrugës...
Lexo
Bylis një “kantier”, vijnë 5 futbollistë

Hebaj i bashkohet Gjokës te Shkëndija në Tetovë

Rubin Hebaj zyrtarizohet te Shkëndija e Tetovës. Sulmuesi shkodran ndërsa mbylli aventuren me Teutën e Durrësit, kaloi me sukses kontrollet...
Lexo
Hebaj i bashkohet Gjokës te Shkëndija në Tetovë

Futboll vendi


Vllaznia tri pikë të arta në Ballsh

Ardit Hoxhaj një ish i Bylis, ngjitet në piedestal duke ...
Më shumë…

E 15-ta, Bylis dhe Kastrioti për të ndalur kryesuesit

Me derbin e madh të kryeqytetit Partizani-Tirana në program për ...
Më shumë…

Disiplina pezullon Deliun me dy takime…

Komisioni i Disiplinës në FSHF, është ndalur sot te parregullësitë ...
Më shumë…

FIFA lejon Çinarin të luajë menjëherë…

Partizani ia del të zgjidhë deri në fund me sukses ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Kampionët janë…anglezët

Do të jenë 4 duele sot në Premier League e ...
Më shumë…

Mançester në krye, Ferguson në tribunë

Mançester Junajtid si në kohë të arta të Aleks Ferguson, ...
Më shumë…

Uest Hem hap 2021 me tri pikë në Liverpul

David Mojes superon Karlo Ançelotin në ditën e parë të ...
Më shumë…

Reali bën bilancin, Perez…

Klubi më i madh në planet, Real Madrid, edhe pse ...
Më shumë…

Histori sportive

Në kujtim të një legjende…

Nga Bashkim Tufa Para dy ditësh, të gjithë së bashku, ...
Më shumë…

Të ndryshme

Formula 1 ul siparin, Verstapen i pari në Abu Dabi

Kampioni i Botërorit Luis Hamilton, u pozicionua i treti. Në ...
Më shumë…

Fetel, dështoi me Ferrarin sot hera e fundit

Aventura e tij me Ferrarin përfundon sot në garën e ...
Më shumë…

Anketa 2020, dominon Tirana

Trajneri më i mirë 2020, i shkon Emanuel Egbo, kampion ...
Më shumë…

Kampioni është Xhoshua…

Entoni Xhoshua mbron me fanatizëm titujt në WBA, IBF dhe ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!