Zbardhet formacioni ideal i ‘5 shkurtit’

Ditëlindja e 36-të e Ronaldos ka futur në punë staticientë të ndryshëm. Në Itali kanë gati listën me formacionin që lindën në 5 shkurt.

Portieri Giovanni Aparecido Adriano dos Santos dhe futbollsitët Cesare Maldini, Giovani van Bronckhorst, Stefan De Vrij,Vedran Corluka, Gheorghe Hagi, Jesper Blomqvist, Neymar, Carlos Tevez futbollistja Carolina Morace, 12 herë golashënuese në Itali apo trajneri suedez Sven-Göran Eriksson,përbëjnë listën spikatur.

Këta janë disa nga emrat që kanë lindur në 5 shkurt. Një skuadër e vërtetë që TMW e sjell në faqet e saj.

Formacioni që lindi në 5 shkurt.”

Adriano, Çezare Maldini,Bronkhorst,De Vraj, Korluka,Haxhi,Blomkuist, Moraçe,Nejmar,Tevez, Ronaldo. Tr. Erikson

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!