Ndryshon lista e U21, Bushi i vë vulën përfundimtare

Kombëtarja U-21 do të nisë të martën grumbullimin në Antalia të Turqisë në kuadër të përgatitjeve për dy miqësoret e...
Read More
Ndryshon lista e U21, Bushi i vë vulën përfundimtare

‘Euro 2024’/ Shqipëria e Silvinjos nis sot nga puna

Superiorja ndal për dy javë. Në skenë nga sot për fazën kualifikuese të 'Euro 2024', ngjitet Kombëtarja A e trajnerit...
Read More
‘Euro 2024’/ Shqipëria e Silvinjos nis sot nga puna

U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë para Europianit

Kombëtarja U-19 nisë në fillimjavë grumbullimin në kuadër të dy miqësoreve të muajit mars të programuara kundër Maltës. Trajneri i...
Read More
U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë  para Europianit

Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Kategoria e Parë do të mbyllë sot javën e 20-të me dy takime të rëndësishme. Fillimisht Apolonia e Fierit do...
Read More
Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Barça fiton klasikën, Juve thyen Interin

Kanë përfunduar dhe tre supersfidat e fundit në Spanjë, Itali dhe Francë. "El-Clasico" emocionuese dhe e luftuar që në fund...
Read More
Barça fiton klasikën, Juve thyen Interin

Vllaznia largon Josën

Humbja 2-0 sot ndaj Laçit, ka rezultuar fatale për trajnerin Mirel Josa. Ekipi i Vllaznisë ka njoftuar pak minuta më...
Read More
Vllaznia largon Josën

Napoli prek titullin e tretë, Bajerni bie sërish, Arsenal ka…Xhakën

Janë mbyllur shumë prej sfidave të planifikuara për këtë të dielë. Kampionati anglez zhvilloi vetëm një përballje, atë mes Arsenalit...
Read More
Napoli prek titullin e tretë, Bajerni bie sërish, Arsenal ka…Xhakën

Verstapen spektakolar, Perez ‘Çmimi i Madh’ në Jedah

Verstapen fiton një pikë për xhiron më të shpejtë dhe ruan kreun e Botërorit. Serxhio Perez fiton 'Çmimin e Madh'...
Read More
Verstapen spektakolar, Perez ‘Çmimi i Madh’ në Jedah

Sfida e parë kualifikuese e Euro 2024 me Poloninë, ja programi mediatik e stërvitor i Kombëtares

Kombëtarja shqiptare do të nisë këtë të dielë përgatitjet në kuadër të ndeshjes së parë kualifikuese për Kampionatin Europian “Gjermani...
Read More
Sfida e parë kualifikuese e Euro 2024 me Poloninë, ja programi mediatik e stërvitor i Kombëtares

Mundi krutanët, Partizani merr kreun

Abissnet Superiore, Java 26: Partizani - Kastrioti 4-1 (Cara 35', Matondo 40', Selmani 45'+2', Mba 78' /Mihana 44') Partizani fundos...
Read More
Mundi krutanët, Partizani merr kreun

Futboll vendi


Ndryshon lista e U21, Bushi i vë vulën përfundimtare

Kombëtarja U-21 do të nisë të martën grumbullimin në Antalia ...
Më shumë…

‘Euro 2024’/ Shqipëria e Silvinjos nis sot nga puna

Superiorja ndal për dy javë. Në skenë nga sot për ...
Më shumë…

U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë para Europianit

Kombëtarja U-19 nisë në fillimjavë grumbullimin në kuadër të dy ...
Më shumë…

Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Kategoria e Parë do të mbyllë sot javën e 20-të ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Junajtid tenton Haland, në listë edhe Silva

Sipas raporteve nga Sky Deutschland, Manëester Junajtid po synon portugezin ...
Më shumë…

Ksavi: Një ditë do trajnoj Barçën

Ikona e Spanjës dhe Barcelonës, shtyn afatin e trajnimit të ...
Më shumë…

Koeman: PSG na dominoi

Ronald Koeman nuk po ia del të krijojë Barcelonën e ...
Më shumë…

Pepe- Ronaldo takim në Dragao

Shtypi i sotëm sportiv, hap thuajse kudo faqet e para ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Targaj, ‘Mjeshtër i Madh’

Muhedin Targaj, ish-futbollisti i Dinamos dhe i kombëtares së Shqipërisë, ...
Më shumë…

Asllani ‘kosovare’ galaktike në Madrid…

Kosovare Asllani, bëhët lojtarja më e re e Real Madridit ...
Më shumë…

Në Amerikë, Arsenali mund Bajernin…

Në Carson të Shteteve të Bashkuara të Amerikes, përpara 27 ...
Më shumë…

Afrikë e Jugut, vritet ish-futbollisti i kombëtares…

Ish-futbollisti i kombëtares së Afrikës së Jugut, Mark Batshelor, është ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!