UEFA/ Përcaktohen skuadrat që kalojnë në grupe dhe play off

Surprizat nuk kanë fund në të kthimit për Champions. Përmbysja e Gllasgu Rejnxhers ndaj belgëve të US. Xhilosë 3-0, ishte...
Lexo
UEFA/ Përcaktohen skuadrat që kalojnë në grupe dhe play off

Shkupi eleminohet nga Champions, play off me… “Ballkanin”

Europa League: Shkupi -Shamrok 1-2 (2-5) Shkupi ka mbyllur sot aventurën në Europa Leauge pasi u eliminua në turin e...
Lexo
Shkupi eleminohet nga Champions, play off me… “Ballkanin”

Egnatia zyrtarizon Malotën

Egnatia "godet" sërish në merkato. Prezantohet Renato Malota Pas përfundimit të kontratës me skuadrën e Laçit, Renato Malota nuk mbetet...
Lexo
Egnatia zyrtarizon Malotën

Verner rikthehet te Red Bull…

Timo Verner pas aventurën te Çelsi, rikthehet në Bundesligë. Timo Verner konfirmoi këtë pasdite largimin nga skuadra e Çelsit teksa...
Lexo
Verner rikthehet te Red Bull…

“Partizan po të ha tënja, se të keqen e ke brenda…”

Me ikjen e Dritan Mehmetit nuk zgjidhen problemet e Partizanit. Përkundrazi. Nuk e di pse ajo që ndodh te klubi...
Lexo
“Partizan po të ha tënja, se të keqen e ke brenda…”

Sherif Kallaku zyrtarisht bardheblu

Nga Partizani te Tirana, Sherif Kallaku konfirmohet zyrtarisht si afrimi më i ri i merkatos së bardhebluve. Ishte vetë klubi...
Lexo
Sherif Kallaku zyrtarisht bardheblu

Dhunë pas ndeshjes, tifozë të Kremonezes në spital

Tifozët e Kremonezes sipas 'Sportmediaset' u sulmuan me shqelma e grushta pas kthimit nga ndeshja për Kupën e Italisë. Ndeshja...
Lexo
Dhunë pas ndeshjes, tifozë të Kremonezes në spital

Jareci: Ja seminaret që po organizojmë me arbitrat

Sektori i Arbitrimit në FSHF është në fazën intensive të përgatitjeve për sezonin e ri futbollistik 2020/2023 që do të...
Lexo
Jareci: Ja seminaret që po organizojmë me arbitrat

Belica mbyll me Partizanin

*Mbrojtësi 31 vjeçar mbyll aventurën me të kuqtë, pas afro 5 viteve. Mbrojtësi strugan Egzon Belica largohet nga Partizani pas...
Lexo
Belica mbyll me Partizanin

Shkupi në këmbë për përmbysjen e Shamrok

Mbrëmje plot ankth e shpresë për Shkupin shqiptar. Skuadra nga Çairi, do të luajë sonte në 21:00 shanset e kualifikimi...
Lexo
Shkupi në këmbë për përmbysjen e Shamrok

Futboll vendi


Jareci: Ja seminaret që po organizojmë me arbitrat

Sektori i Arbitrimit në FSHF është në fazën intensive të ...
Më shumë…

Kuqezi/ Behari flet për testin e U18 me Italinë U18

Kombëtarja U-18 po stërvitet prej disa ditësh në Koverçano të ...
Më shumë…

U19 Kuqezi/ Cungu: Testi me Italinë i rëndësishëm para Europianit

Kombëtarja U-19 është në ditën e tretë të përgatitjeve në ...
Më shumë…

Refuzoi Belgjikën për Shqipërinë, Shkurti ëndërron si kuqezi

Ai ka lindur në Belgjikë dhe ka hedhur hapat e ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Bajerni fiton Superkupën e Gjermanisë

Gjigandët bavarezë zaptojnë Europën, 5 trofe sezonalë. Skuadra bavareze përballë ...
Më shumë…

Inter mësohet me 7+, Atalanta i nxjerr “sytë” Lacios

Seria A java e dytë: Benevento- Inter 2-5, Udinneze- Specia ...
Më shumë…

Trajneri i Gjermanisë në drejtim të Shalkes

Tri ditë më parë, David Vagner së bashku me ndihmësit ...
Më shumë…

Hazard dëmtohet sërish

Real Madrid edhe pse ende nuk e pranon publikisht, ka ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Champions, Ajaks fiton kohë në kampionat

Janë shndërruar në klubin me më shumë vëmendje në arenën ...
Më shumë…

Shpërthen kampioni: As edhe një urim të thjeshtë! Zero!

Briken Calja, krenaria e peshëngritjes dhe sportit shqiptar, nuk ka ...
Më shumë…

Hidhet shorti, Kupa mes risive dhe traditës

● Kukësi – Skënderbeu dhe Tirana – Luftëtari, çiftet gjysmëfinale ...
Më shumë…

MotoGP Amerika, gëzimi i parë i Aleks Rins

● Piloti i Suzukit mundi Rosin kokë më kokë, pas ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!