Kukësi, flasin Longo e Musta

Para takimit të ditës së diel me Skënderbeun në Shkoder në 16:45, trajneri i Kukësit, Diego Longo dhe mbrojtësi Emiljano...
Lexo
Kukësi, flasin Longo e Musta

Inter ka Xhekon, Lacio-Atalanta…

Strakosha dhe Hysaj për Lacion dhe Gjimshiti për Atalantën, në fushë nga minuta e parë. Nderin e Interit në një...
Lexo
Inter ka Xhekon, Lacio-Atalanta…

Sauthempton ndal Sitin, goli i Brojës…nuk vlen

Liverpul fitues i mbrëmjes, me dy ndeshje të prapambetura, mund të kërcënojë Sitin kryesues. Sauthempton me Brojën në 'bord',ndali në...
Lexo
Sauthempton ndal Sitin, goli i Brojës…nuk vlen

Dron mbi stadium, ndalet ndeshja në Premier

Një dron mbi stadium, ka pezulluar për afro 20 minuta ndeshjen e Premier League Brentford- Uolves. Ndeshja është ndërprerë përkohësisht...
Lexo
Dron mbi stadium, ndalet ndeshja në Premier

Laçi turfullon Teutën, Partizani pa gola me krutanët

Rrogozhinë: Teuta- Laçi 2-4 (Aleksi 22', Hebaj 81'/ Ardit Deliu 45-3, 90+6', Guindo 66' pen, 73') Teuta zhgënjen për herë...
Lexo
Laçi turfullon Teutën, Partizani pa gola me krutanët

Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Ka nisur në mënyrë surprizuese Kategoria e Parë për vitin 2022. Zhgënjen Erzeni teksa ndalet nga Apolonia Burreli nga Tërbuni....
Lexo
Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme Zgjedhore ftohet nga KE i FSHF për të zhvilluar punimet e zakonshme. Për te kandiduar...
Lexo
Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Teuta-Laçi dhe Partizani- Kastrioti (Live)

Teuta- Laçi 2-4 22': Gol Teuta, shënon Aleksi 1-0 45+3' Gol Laçi shënon Ardit Deliu 1-1 66': Gol Laçi shënon...
Lexo
Teuta-Laçi dhe Partizani- Kastrioti (Live)

Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Federata Shqiptare e Futbollit po bëhet gati të presë një nga eventet më të mëdha në Shqipëri. Finalja e UEFA...
Lexo
Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Superiorja me dy takime

Nga: Erga Kenga Superiorja me javën e 17-të të saj nisi me një bllof të premten pasdite teksa Vllaznia u...
Lexo
Superiorja me dy takime

Futboll vendi


Apolonia ndal Erzenin, Tërbuni mund Burrelin

Ka nisur në mënyrë surprizuese Kategoria e Parë për vitin ...
Më shumë…

Në 2 mars zgjedhjet në FSHF

Asambleja e Përgjithshme e Zakonshme Zgjedhore ftohet nga KE i ...
Më shumë…

Finalja e Ligës së Konferencës, ‘Programi i Vullnetarëve’ risia në organizim

Federata Shqiptare e Futbollit po bëhet gati të presë një ...
Më shumë…

Nisin inferiorët, dy ndeshje të shtyra

Kategoria e Parë zbret sot në fushë për herë të ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Ferran Torres nuk mund të luajë te Barcelona, shkak…

Blerja e bujshme e Ferran Torres njëri nga talenet e ...
Më shumë…

Dortmund ultimatum Halandit, shpjegohu…

Duket se Borusia Dortmund i ka vendosur një lloj ultimatumi ...
Më shumë…

Siti për të 10-ën, Çelsi për pikët e plota

Çelsi- Brajton (20:30) dhe Brentford- Mançester Siti (21:15), janë ndeshjet ...
Më shumë…

Inter pritet ti shitet amerikanit Straus

Inter drejt amerikanit Daniel Straus. E konfirmon Tuttosport: Biznesmeni njujorkez ...
Më shumë…

Histori sportive

Një pistoletiste, kampione në Bruksel…

● Suzana Gjinaj, qitësja e rekordeve në Bruksel Ajo jeton ...
Më shumë…

Në kujtim të një legjende…

Nga Bashkim Tufa Para dy ditësh, të gjithë së bashku, ...
Më shumë…

Të ndryshme

Mesi dhe fituesit e tjerë…

Përveç Çmimit të Madh, 'Topi i Artë' fituar nga Mesi, ...
Më shumë…

Mesi, ‘Topi i Artë’ 2021

Lionel Mesi fiton 'Topin e Artë', 2021. Argjentinasi 34 vjeçar ...
Më shumë…

Eventi/ Edicioni i 65-të i ‘Topit të Artë’

'France Football' sot në teatrin "Shatele" të Parisit, me fillim ...
Më shumë…

Degjeneron derbi i Selanikut

Derbi i Selanikut ndërmjet PAOK-ut dhe Arisit me rezultat 0-1 ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!