U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë para Europianit

Kombëtarja U-19 nisë në fillimjavë grumbullimin në kuadër të dy miqësoreve të muajit mars të programuara kundër Maltës. Trajneri i...
Read More
U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë  para Europianit

Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Kategoria e Parë do të mbyllë sot javën e 20-të me dy takime të rëndësishme. Fillimisht Apolonia e Fierit do...
Read More
Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Barça fiton klasikën, Juve thyen Interin

Kanë përfunduar dhe tre supersfidat e fundit në Spanjë, Itali dhe Francë. "El-Clasico" emocionuese dhe e luftuar që në fund...
Read More
Barça fiton klasikën, Juve thyen Interin

Vllaznia largon Josën

Humbja 2-0 sot ndaj Laçit, ka rezultuar fatale për trajnerin Mirel Josa. Ekipi i Vllaznisë ka njoftuar pak minuta më...
Read More
Vllaznia largon Josën

Napoli prek titullin e tretë, Bajerni bie sërish, Arsenal ka…Xhakën

Janë mbyllur shumë prej sfidave të planifikuara për këtë të dielë. Kampionati anglez zhvilloi vetëm një përballje, atë mes Arsenalit...
Read More
Napoli prek titullin e tretë, Bajerni bie sërish, Arsenal ka…Xhakën

Verstapen spektakolar, Perez ‘Çmimi i Madh’ në Jedah

Verstapen fiton një pikë për xhiron më të shpejtë dhe ruan kreun e Botërorit. Serxhio Perez fiton 'Çmimin e Madh'...
Read More
Verstapen spektakolar, Perez ‘Çmimi i Madh’ në Jedah

Sfida e parë kualifikuese e Euro 2024 me Poloninë, ja programi mediatik e stërvitor i Kombëtares

Kombëtarja shqiptare do të nisë këtë të dielë përgatitjet në kuadër të ndeshjes së parë kualifikuese për Kampionatin Europian “Gjermani...
Read More
Sfida e parë kualifikuese e Euro 2024 me Poloninë, ja programi mediatik e stërvitor i Kombëtares

Mundi krutanët, Partizani merr kreun

Abissnet Superiore, Java 26: Partizani - Kastrioti 4-1 (Cara 35', Matondo 40', Selmani 45'+2', Mba 78' /Mihana 44') Partizani fundos...
Read More
Mundi krutanët, Partizani merr kreun

Laçi shkund Vllazninë, Egnatia ndalet nga “tifozët”

Abissnet Superiore, Java 26: Laçi - Vllaznia 2-0 (Guindo 32', 41') Egnatia - Teuta 1-1 (Kasa 26'/ Gruda 38') Laçi...
Read More
Laçi shkund Vllazninë, Egnatia ndalet nga “tifozët”

Superiorja me tre përballje, hap Laçi, mbyll Partizani

Dy ndeshjet e para të javës së 26-të luajtur dje në Ballsh dhe Durrës nuk prodhuan fitues. Si Bylis-Tirana ashtu...
Read More
Superiorja me tre përballje, hap Laçi, mbyll Partizani

Futboll vendi


U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë para Europianit

Kombëtarja U-19 nisë në fillimjavë grumbullimin në kuadër të dy ...
Më shumë…

Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Kategoria e Parë do të mbyllë sot javën e 20-të ...
Më shumë…

Vllaznia largon Josën

Humbja 2-0 sot ndaj Laçit, ka rezultuar fatale për trajnerin ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Juventus dhe Ronaldo, Superkupa ’33’

Superkupa e Italisë në Rexhio Emilia: Juventus- Napoli 2-0 (Ronaldo ...
Më shumë…

Atalanta ngec në Udine,10 pikë larg kreut

Ndërsa pas pak minutash nis Superkupa e Italisë mes Juventus ...
Më shumë…

Sot Superkupa, Napoli favorit ndaj Juves…

Sot në stadiumin MAPEI në Rexhio-Emilia, finalja e Superkupës së ...
Më shumë…

Leonardo mesazh Mbapesë: Te PSG ke interes

'El Chiringuito' shkruan se te Reali është krijuar besimi se ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Fetel, “pole-position” në Montreal…

Më së fundi, pas fitores së cirkuitin e Bahreinit, piloti ...
Më shumë…

Mesut Ozil sfidon kancelaren Merkel…

Ashtu siç ishte paralajmëruar më herët, futbollisti i Arsenalit, turko-gjermani ...
Më shumë…

Eliminatore, Kosovës i ikën fitorja nga duart…

U luajtën sot disa takime të vlefshme për Euro 2020 ...
Më shumë…

Palermo e nis nga pankina…

Pas peripecive në fund të edicionit në Seria B, Palermo ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!