Rikthehet Kategoria e Parë, luhet e gjithë java e 13-të

Sfida të ekuilibruara, te matjanët do të debutojë në stol trajneri Dorian Bubeqi Sot në orën 13:00 e gjithë Kategoria...
Read More
Rikthehet Kategoria e Parë, luhet e gjithë java e 13-të

Megi Doçi, “Topi i Artë” 2022 për femra

“Topi i Artë” 2022 për femra është fituar nga futbollistja e Vllaznisë, Megi Doçi. Sulmuesja e ekipit të vajzave të...
Read More
Megi Doçi, “Topi i Artë” 2022 për femra

Femra/ Çmimi “Pllakatë” i FSHF-së shkon për Vllazninë

Vllaznia e vajzave ka thyer çdo rekord në Shqipëri, por sezonin e fundit regjistroi një arritje historike për futbollin shqiptar....
Read More
Femra/ Çmimi “Pllakatë” i FSHF-së shkon për Vllazninë

Redon Xhixha fiton ‘Topin e Artë’ 2022

Për herë të parë në Shqipëri akordohet 'Topi i Artë' në një stil europian. Fiton kurbinasi 24 vjeçar. Redon Xhixha...
Read More
Redon Xhixha fiton ‘Topin e Artë’ 2022

“Formacioni i vitit 2022”, Altin Lala zbulon 11-ën më të mirë

Përveç çmimeve individuale në mbrëmjen gala të FSHF-së është shpallur edhe formacioni më i mirë i vitit 2022 i përbërë...
Read More
“Formacioni i vitit 2022”,  Altin Lala zbulon 11-ën më të mirë

Orges Shehi shpallet “Trajneri i vitit 2022”

Orges Shehi është shpallur sot nga FSHF si fituesi i çmimit “Trajnerit i vitit 2022”, pasi ia doli që të...
Read More
Orges Shehi shpallet “Trajneri i vitit 2022”

‘Këpuca e Artë 2022’/ Saliou Guindo merr çmimin nga Kristian Karembë

Dy nga çmimet kryesore të mbrëmjes gala të FSHF ishin edhe “Këpuca e Artë 2022” për vajza dhe djem, trofe...
Read More
‘Këpuca e Artë 2022’/ Saliou Guindo merr çmimin nga Kristian Karembë

Juxhin Xhaja, “Arbitri i vitit 2022”

Arbitrat kanë pasur pjesën e tyre të rëndësishme në vitin e futbollit me vendimet e tyre në fushë dhe sigurisht...
Read More
Juxhin Xhaja, “Arbitri i vitit 2022”

Megi Doçi fiton “Këpucën e Artë” të femrave për vitin 2022

Dy nga çmimet kryesore të mbrëmjes gala të FSHF-së ishin edhe “Këpuca e Artë 2022” për vajza dhe djem, trofe...
Read More
Megi Doçi fiton “Këpucën e Artë” të femrave për vitin 2022

“Talenti i vitit 2022”/ Simon Simoni merr çmimin e FSHF-së si një nga zbulimet e vitit

Mbrëmja gala e Federatës Shqiptare të Futbollit e organizuar sot në Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit në një atmosferë...
Read More
“Talenti i vitit 2022”/ Simon Simoni merr çmimin e FSHF-së si një nga zbulimet e vitit

Futboll vendi


Rikthehet Kategoria e Parë, luhet e gjithë java e 13-të

Sfida të ekuilibruara, te matjanët do të debutojë në stol ...
Më shumë…

Megi Doçi, “Topi i Artë” 2022 për femra

“Topi i Artë” 2022 për femra është fituar nga futbollistja ...
Më shumë…

Femra/ Çmimi “Pllakatë” i FSHF-së shkon për Vllazninë

Vllaznia e vajzave ka thyer çdo rekord në Shqipëri, por ...
Më shumë…

Redon Xhixha fiton ‘Topin e Artë’ 2022

Për herë të parë në Shqipëri akordohet 'Topi i Artë' ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Ndjek Sebajos, Odegard te Arsenali

Martin Odegard është një lojtar i ri i Arsenalit. Kjo ...
Më shumë…

Interi në gjysmëfinale, Zlatan gol dhe të…kuq

Kupa e Italisë: Inter- Milan 2-1 Në Itali derbi i ...
Më shumë…

Zyrtarizohet Tuheh, “çelsi” për Çelsin

Tomas Tuhel merr zyrtarisht drejtimin e Çelsit në Premier League ...
Më shumë…

Derbi i ‘Madoninës’ dhe Lautaro…

Lautaro Martinez pranë rinovimit me Inter deri në 2024. Klauzola ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Mehmeti bëhet “kastriot”

"Kruja sport", në një njoftim zyrtar në rrjete, ka deklaruar ...
Më shumë…

Javë europiane, Ber Sheva zbardh axhendën

Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi, afrohën ndjeshëm me takimet e ...
Më shumë…

Holanda për femra, në finale për herë të parë

Kupa e Botës për Femra: Holandë- Suedi 1-0 (Groenen 99') ...
Më shumë…

Teuta magjeps në miqësore, Ber Sheva s’di të humbë…

Teuta e Durrësit në provën gjenerale sot ndaj Septemvri të ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!