Roma kthehet te fitorja, Uzuni spektakolar te Granada

Serie A pati si ndeshje kryesore sot duelin Atalanta-Juve e cila u mbyll pa gola 0-0. Fiton Roma 2-0 ndaj...
Read More
Roma kthehet te fitorja, Uzuni spektakolar te Granada

Dy sfida dy surpriza, Skënderbeu gdhin i dyti

Kampionat i çudirave dhe kësaj radhe këtë 'nofkë' e vendosin Egnatia dhe Partizani. Të dyja skuadrat pretendente të këtij edicioni,...
Read More
Dy sfida dy surpriza, Skënderbeu gdhin i dyti

Shiu ndërpret garën e MotoGP, organizatorët: Fiton Martin

Shiu që mbërriti në Motegi pak minuta para startit zyrtar preku thellë garën për Çmimin e Madh të Japonisë në...
Read More
Shiu ndërpret garën e MotoGP, organizatorët: Fiton Martin

Disiplina gjobit Vllazninë dhe Erzenin, nuk ja hedh as Besa

Komisioni i Disiplinës dhe Etikës në FSHF (30 shtator 2023) vijon të jetë i ashpër me parregullësitë që ndeshen herë...
Read More
Disiplina gjobit Vllazninë dhe Erzenin, nuk ja hedh as Besa

Dy ndeshje në inferiore, java mbyllet të hënën

Jave gjashtë e Kategorisë së Parë zhvillon këtë të diel dy takime të saj. Në "Adush Muça" të Ballshit, skuadra...
Read More
Dy ndeshje në inferiore, java mbyllet të hënën

Egnatia hap javën, Partizani dy ndeshje në pak ditë

Kryesuesit e Abissnet Superiore të Egnatias do të hapin sot zyrtarisht sfidat e javës së 7-të. Me fillim orën 14:00,...
Read More
Egnatia hap javën, Partizani dy ndeshje në pak ditë

I anuloi gol të rregullt Liverpulit, vjen ndjesa e gjykimit

Simon Huper gjyqtari i ndeshjes Totenhem- Liverpul (2-1) katranosi me gjykimin e tij sot ndërsa një gol i rregullt i...
Read More
I anuloi gol të rregullt Liverpulit, vjen ndjesa e gjykimit

Liverpul dramë në Londër, Milan e Real ngjitën në krye

Totenhem - Liverpul mbylli serinë e ndeshjeve angleze për këtë të shtunë. Spektakël, 2 kartona të kuq për miqtë dhe...
Read More
Liverpul dramë në Londër, Milan e Real ngjitën në krye

100 vjetori i Federatës së Lituanisë, Duka bën urimin e rastit

Legjendat e FIFA-s të kryesuar nga Presidenti i saj Xhani Infantino dhe ata të Lituanisë u takuan sot në Lituani...
Read More
100 vjetori i Federatës së Lituanisë, Duka bën urimin e rastit

Bundesliga/ Leverkusen i pari, Shtutgart e ndjek

Bundesliga njeh dhe njëherë forcën e Bayer Leverkusën të trajnerit Çabi Alonso. "Aspirinat" thyen 0-3 Mainz në ndeshjen e javës...
Read More
Bundesliga/ Leverkusen i pari, Shtutgart e ndjek

Futboll vendi


Dy sfida dy surpriza, Skënderbeu gdhin i dyti

Kampionat i çudirave dhe kësaj radhe këtë 'nofkë' e vendosin ...
Më shumë…

Disiplina gjobit Vllazninë dhe Erzenin, nuk ja hedh as Besa

Komisioni i Disiplinës dhe Etikës në FSHF (30 shtator 2023) ...
Më shumë…

Dy ndeshje në inferiore, java mbyllet të hënën

Jave gjashtë e Kategorisë së Parë zhvillon këtë të diel ...
Më shumë…

Egnatia hap javën, Partizani dy ndeshje në pak ditë

Kryesuesit e Abissnet Superiore të Egnatias do të hapin sot ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Maqedonia e Veriut, Holanda dhe Danimarkë-Belgjikë…

Sot në në Grupin B dhe C për 'Euro 2020', ...
Më shumë…

Lamtumira e Ramos në Valdebebas përmes protokollit…

Më 30 qershor përfundon kontrata e Serxhio Ramos me Real ...
Më shumë…

Italia e bukur e Mançinit…

'Euro 2020' në Olimpico Romë: Grupi A, Itali- Zvicër 3-0 ...
Më shumë…

Itali- Zvicër në ‘Olimpico’

Në Baku, Uellsi kalon Turqinë 0-2 (Ramsej 43',Roberts 95') Deçizive ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Debuton Gjoka, Shkëndija në provë ‘zjarri’

● Nesër në 14:30, supersfida Shkëndija -Akademija Pandev. Gjoka me ...
Më shumë…

Partizani, kualifikimi historik në volejboll

Liga e kampioneve, Volejboll femra: Bimal Jedinstvo BRCKO -Partizani 2-3 (3-1 e vajtjes për Partizanin) ...
Më shumë…

Festimi ushtarak, fëmijet turq trondisin Belgjikën…

Përmasat e skandalit me festime golash ,dedikuar mbështetjes së militarëve ...
Më shumë…

‘Paqe’ mes dy Koreve…

Koreja e Veriut dhe Koreja e Jugut, tërhoqën vemendjen e ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!