Rajonale/ Tirana finalistja e parë U14

Ka nisur nga dita e hënë turneu i ekipeve përfaqësuese rajonale për moshat U-13, U-14 dhe U-15. Në Qendrën e...
Lexo
Rajonale/ Tirana finalistja e parë U14

Arapi: Kemi entuziazëm, të dalim nga ngërçi

Renato Arapi trajneri i Teutës, tha sot se skuadra e tij do të duhet të dalë shpejt nga ngërçi ku...
Lexo
Arapi: Kemi entuziazëm, të dalim nga ngërçi

Kukësi nxjerr njoftimin për biletat…

Të enjten për javën e 12-të Abissnet Superiore, Kukësi pret Laçin në 'Air Albania Stadium' me fillim në orën 13:45....
Lexo
Kukësi nxjerr njoftimin për biletat…

Shkëmbi: Të rikthejmë dinjitetin, tifozët kanë të drejtë

Bledi Shkëmbi me Dinamon e tij nga një impiant sportiv në tjetrin. Nesër në kuadër të javës së 12-të, 'nëndetësja'...
Lexo
Shkëmbi: Të rikthejmë dinjitetin, tifozët kanë të drejtë

Shehi para Kastriotit: Fitojmë, herët për merkato

Trajneri i bardhebluve Orges Shehi, tha sot para mediave se skuadra e tij Tirana, do të futet në ndeshjen e...
Lexo
Shehi para Kastriotit: Fitojmë, herët për merkato

Iniesta në formacionin Tip të J-League

Kampionati japonez uli siparin e tij sezonal me 38 javët që prodhuan kampionen e re. Ajo është skuadra e Kavasakit...
Lexo
Iniesta në formacionin Tip të J-League

Arrestohet presidenti i Sampdorias

Presidenti i Sampdorias Masimo Ferrero, u arrestua nga Guardia di Finanza si pjesë e një hetimi nga prokuroria e Paolës,...
Lexo
Arrestohet presidenti i Sampdorias

Vjen zyrtarizimi, Zekirija Ramadani trajneri i ri i Egnatias

Zekirija Ramadani merr zyrtarisht timonin e Egnatias së Rrogozhinës në Abissnet Superiore. Ndonëse sot ka ardhur firma me presidentin demrozi,...
Lexo
Vjen zyrtarizimi, Zekirija Ramadani trajneri i ri i Egnatias

Pejiç vëzhgon Laçin: Janë të fortë

Për të parë rivalin e javës së 12-të, drejtori sportiv i Kukësit Pero Pejiç dhe ndihmës trajneri Di Late, ndoqën...
Lexo
Pejiç vëzhgon Laçin: Janë të fortë

Përplasje e frikshme, ylli i NFL-së, me urgjencë në spital

Në fillim të ndeshjes të së dielës mes San Francisco 49ers dhe Seattle Seahawks, 49ers vrapues, Trenton Cannon mbeti në...
Lexo
Përplasje e frikshme, ylli i NFL-së, me urgjencë në spital

Futboll vendi


Rajonale/ Tirana finalistja e parë U14

Ka nisur nga dita e hënë turneu i ekipeve përfaqësuese ...
Më shumë…

Mjegulla ndal Tërbuni-Bylis, inferiorët në fushë…

Kushtet klimaterike ndalin për disa minuta ndeshjen e Pukës... Ka ...
Më shumë…

FSHF/ Workshop, platforma e duhur e komunikimit për të drejtën sportive

Çështjet e të drejtës së sportit kanë qenë në fokusin ...
Më shumë…

Erzeni rikthehet në shtëpi, Bylis provë në Pukë

Erga Kenga Kategoria e Parë sot me javën e 12-të ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Leçe pas rrëzimit në Seria B, samit urgjent sot…

Drejtori i Fiorentinës, Pantaleo Korvino, kthehet pas pesëmbëdhjetë viteve në ...
Më shumë…

Sanço transferta rekord te Junajtid

Mançester Junajtid hap thesin: 120 milionë euro për 20-vjeçarin e ...
Më shumë…

Di Françesko trajneri ri i Kaljarit, ikën Zenga

Eusebio Di Françesko është trajneri i ri i Kaljariit! Ish-trajneri ...
Më shumë…

Uniforma e re e Sitit, simboli i Mançesterit…

● Marrëveshja me Puma, 65 milionë në vit, e treta ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Princesha Kati, trajnere “e paaftë”…

Askush nuk ka dyshim për rolin që ka futbolli si ...
Më shumë…

Venecia: Ikën Zenga, vjen Kosmi

Klubi italian i Venecias, vendosi sot të shkarkojë trajnerin Valter Zenga. Lagunarët me pretendime ...
Më shumë…

Trukimet, plas në Greqi…

Komisioni i Etikës në federatën Greke të Futbollit ka vendosur, ...
Më shumë…

Shulku: Mund të tërhiqemi…

Sekretari i Përgjishëm i FSHF-së, apel për bashkëpunim Sekretari i ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!