Egnatia hipotekon kualifikimin, Hamiti i jep një ..dorë

Me tifozë apo pa tifozë (Egnatia e ndëshkuar nga Disiplina për të luajtur me impiantin bosh)? Me një arbitër ndërkombëtar...
Read More
Egnatia hipotekon kualifikimin, Hamiti i jep një ..dorë

Hidhet shorti i kualifikueseve “Euro 2025” për vajza/ Shqipëria njeh kundërshtaret

Shqipëria e vajzave njohu sot kundërshtaret që do të ketë përballë në kualifikueset e Europianit “Zvicër 2025”. Në shortin e...
Read More
Hidhet shorti i kualifikueseve “Euro 2025” për vajza/ Shqipëria njeh kundërshtaret

Italia në alarm, arbitrat në tri ditë ‘njollosin’ tri ndeshje

Media prestigjioze Sportmediast pas skandaleve arbitrare të ditëve të fundit shtron pyetjen: A kemi ende arbitrat më të mirë në...
Read More
Italia në alarm, arbitrat në tri ditë ‘njollosin’ tri ndeshje

Kupa, Egnatia e Partizani për të ruajtur…kualifikimin

Sot në Rrogozhinë dhe në Tiranë do të luhet për ndeshjet e kthimit të Kupës së Shqipërisë. Do të hapë...
Read More
Kupa, Egnatia e Partizani për të ruajtur…kualifikimin

Champions, sot biletat e para çerekfinale

Liga e Kampionëve rikthehet sot me dy sfidat e kthimit në garën për 1/8 e kompeticionit madhor të UEFA-s për...
Read More
Champions, sot biletat e para çerekfinale

Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas dakortësisë për të luajtur një ndeshje miqësore me Lihtenshtejnin, Federata Shqiptare e Futbollit ka gjetur gjuhën e përbashkët me...
Read More
Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas Josës ikën dhe Bejzade

Pas largimit të Mirel Josës nga Laçi edhe Skerdi Bejzade nuk do të jetë më në krye të Erzenit. Klubi...
Read More
Pas Josës ikën dhe Bejzade

Asllani gol me Interin më pas gabon dhe hap ndeshjen…

Mesfushori kuqezi Kristjan Asllani në ndeshjen e dytë si titullar me Interin realizoi një gol të bukur me zikaltërit ndaj...
Read More
Asllani gol me Interin më pas gabon dhe hap ndeshjen…

Gaboi në Valencia- Real, Manzano rrezikon pezullimin

Në qendër të një skandali sportiv ka rënë arbitri Gil Manzano në fundin e ndeshjes Valencia-Real (2-2) teksa Belingam po...
Read More
Gaboi në Valencia- Real, Manzano rrezikon pezullimin

Guri te Prishtina e Egbosë

U largua nga Vareze (Itali) në fundin e vitit të kaluar, sulmuesi shkodran Sindrit Guri i bashkohet Prishtinës në Superligën e...
Read More
Guri te Prishtina e Egbosë

Futboll vendi


Hidhet shorti i kualifikueseve “Euro 2025” për vajza/ Shqipëria njeh kundërshtaret

Shqipëria e vajzave njohu sot kundërshtaret që do të ketë ...
Më shumë…

Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas dakortësisë për të luajtur një ndeshje miqësore me Lihtenshtejnin, ...
Më shumë…

Pas Josës ikën dhe Bejzade

Pas largimit të Mirel Josës nga Laçi edhe Skerdi Bejzade ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Duka Vllaznisë femra: Krenari e burim frymëzimi

Triumfi i Vllaznisë për femra dje në Poloni 3-1 me ...
Më shumë…

Seria A hap sezonin, impiantet 50% me tifozë

Inter-Xhenova, Verona-Sasuolo në 18:30, janë dy çiftet e Seria A ...
Më shumë…

Vllaznia kualifikohet në Champions

Champions Femra: Vllaznia- Ferencvarosh 0-0 (3-1 penallti) Vllaznia e Shkodrës, ...
Më shumë…

Rinovon Benzema, Barça e Pedri një “legjislaturë”

Real Madrid ka njoftuar zyrtarisht rinovimin me Karim Benzema. Pedri ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Moti i keq shtyn MotoGP në Australi…

Kushtet e motit, me erëra të forta dhe shi, ka ...
Më shumë…

Hamburgu nga e para, shkollë futbolli…

Hamburgu i rrëzuar nga Bundesliga, vijon të luftojë për tu ...
Më shumë…

‘Dhelprat’ janë ‘9-të’…

Pikante nga kampionatet europiane: Sauthempton- Lieçester 0-9 Verona-Sasuolo 0-1, vijarreal- ...
Më shumë…

Botërori i klubeve, Infantino, zgjedhje historike…

Xhani Infantino, presidenti i FIFA-s nga Shangai i Kinës, zbardh ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!