Nis magjia Champions grupe…

Staron Champions League, faza në grupe. Barça- Bajern në epiqendër…

Barcelona-Bajern Mynih ndeshja vitrinë e prezantimit të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve, faza në grupe.Ajo do të luhet në orën 21:00 në stadiumin “Camp Nou” të Barcelonës.

Nga ana tjetër Çelsi me statusin e kampionit në fuqi, do të luajnë në “Stamford Bridge” ndaj Zenitit po në 21:00.

Në fushë zbret dhe Juventusi e Atalanta nga Seria A

Mançester Junajtid në Bernë, me turma tifozësh zvicerianë që kanë tentuar të tërheqin vemendjen e Kristianos i cili pritet të bëjë debutimin e tij të dytë në Champions. Ndaj Jang Bojs në Bernë në orën 18:45.

Lilë Volfsburg mjaft ineterasnte. Sikundër dhe Vijareal- Atalanta.

Champions, programi për sot:

18:45

Jang Bojs- Mançester Junajtid

Sevilja- Salsburg

21:00

Barcelona-Bajern Mynih

Dinamo Kiev-Benfika

Vijareal-Atalanta

Lilë Volfsburg

Çelsi- Zenit

Malmo- Juventus

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!