Kastrioti- Luzi 2008 hap javën e 5-të…

Kategoria e Parë nis sot javën e 5-të të saj. I vetmi takim i programuar për sot i takon ndeshjes Kastrioti-Luzi 2008 që do të zhvillohet në orën 15:00 në Fushë Krujë.

Ndërkaq 5-së sfidat e tjera zhvillohen të enjten. Duele të ndezura në të gjitha impiantet pasi të gjitha skuadrat kanë dëshmuar se kanë poteniciale për të marrë pikë e befasuar këdo.

Pas 4-ër javëve kryesojnë AF Elbasani e Bylis me nga 10 pikë, mbyllin Luzi 2008 me 2 dhe Burreli me 1 pikë./Sportiim.al/

Sot, java e 5-të:

Kastrioti-Luzi 2008

Nesër (e enjte) ora 15:00

Bylis- Korabi

Lushnja- Flamurtari (në Peqin)

Vora- Tomori

Apolonia- Burreli

Besa- AF Elbasani (në Luz)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!