Kalendari i Superiores, 5 javë në 20 ditë, Partizani- Teuta…

Partizani- Teuta (e prapambetur)  për t’u rekuperuar më 4 tetor dhe një ngjeshje e madhe e sfidave deri në javën e tetë.

Departamenti i Garave në FSHF, zbardh detajet e të gjitha ndeshjeve deri në pauzën për shkak të ndeshjeve të Kombëtares në muajin tetor 2023.

Kalendari:

Java 4
Erzeni – Dinamo 17.09.2023 16:00
Kukësi – Tirana 18.09.2023 16:00
Partizani – Egnatia 18.09.2023 18:30
Laçi – Vllaznia 19.09.2023 15:00
Teuta – Skënderbeu 19.09.2023 15:00

Java 5
Tirana – Erzeni 22.09.2023 15:00
Dinamo – Partizani 22.09.2023 18:00
Egnatia – Laçi 23.09.2023 15:00
Skënderbeu – Kukësi 23.09.2023 18:00
Vllaznia – Teuta 23.09.2023 20:15

Java 6
Partizani – Tirana 26.09.2023 19:00
Erzeni – Skënderbeu 27.09.2023 15:00
Vllaznia – Egnatia 27.09.2023 18:00
Teuta – Kukësi 27.09.2023 20:15
Laçi – Dinamo 28.09.2023 15:00

Java 7
Egnatia – Teuta 01.10.2023 14:00
Skënderbeu – Partizani 01.10.2023 16:00
Tirana – Laçi 02.10.2023 14:00
Kukësi – Erzeni 02.10.2023 14:00
Dinamo – Vllaznia 02.10.2023 18:00

Java e 1 (e prapambetur)
Partizani – Teuta 04.10.2023 15:00

Java 8
Egnatia – Dinamo 06.10.2023 14:00
Vllaznia – Tirana 06.10.2023 18:00
Laçi – Skënderbeu 07.10.2023 14:00
Partizani – Kukësi 08.10.2023 15:00
Teuta – Erzeni 08.10.2023 18:00

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!