Justino, braziliani zyrtarizohet te kurbinasit

Daniel Justino De Carvalho Luiz i shtohet kolonosë bardhezi të merakotos së verës. Braziliani luan si mesfushor qendre.

Ndërkaq edhe pse gjithçka ishte e mbyllur prej javësh me Agan Mjakin klubi vetëm sot e ka zyrtarizuar.

Njoftimi i klubit:

KF Laçi njofton se ka arritur marrëveshjet dhe ka firmosur me futbollistët Agan Mjaki dhe Daniel Justino De Carvalho Luiz. I pari luan si mbrojtësi i djathtë dhe vjen nga holandezët e Groningen U21, ndërsa Daniel Justino aktivizohet si mesfushor qendre”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!