Vllaznia zyrtarizon Bruno Konceiçao

KF Vllaznia prezanton futbollistin brazilian Bruno Gomes De Oliveira Conceição.
27-vjeçari luan në repartin e sulmit dhe vjen në Shkodër pas dy sezoneve të fundit që ka luajtur në Portugali me ekipin CD Nacional.

Klubi njofton:

KF Vllaznia ka kënaqësinë të njoftojë se nga sot pjesë e tij është edhe futbollisti brazilian Bruno Gomes De Oliveira Conceição.

Ai është 27 vjeç dhe luan në repartin e sulmit. Gomes vjen tek skuadra jonë pas dy sezoneve të fundit që ka luajtur në Portugali me ekipin CD Nacional”, shkruan klubi shkodran.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!