Gatuzo ‘xhentil’, Rrahmani sot në formacion…

Pas Milan- Torino dje teksa kuqezinjtë kaluan pas penalltive, sot dhe nesër zhvillohen takimet e tjera në Kupën e Italisë.

Nuk është Hysaj por Gatuzo i jep sërish sot një fanellë titullari Amir Rrahmanit në ndeshjen e Kupës së Italisë për 1/8 mes Napolit dhe Empolit te i cili aktivizohet tetovari Nedim Bajramaj.

Pjesë e Empolit (në stol) edhe 18 vjeçari nga Elbasani, Kristjan Asllani. Te Atalanta s’ka vend për Gjimshitin. Ashtu sikundër te porta e SPAL nuk shihet Etrit Berisha për takimin nesër me Sasuolën.

Ndeshje sot, 1/8 e Kupës së Italisë:

Fiorentina- Inter

Napoli- Empoli

Juventus-Xhenova

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!