Liga e Kampionëve, Bajern me formacion…

Pas takimëve të djeshme në Championsin e grupëve, sot radha e 8-të çifteve të tjera në fushë.

Salsburg-Lokomotiva Moskë, Real Madrid-Shahtjor Donjetsk (18:55) dhe Bajern Mynih-Atletiko- Madrid, Inter- Borusia Mynshengladbah, Mançester Siti-Porto,Olimpiakos Pire-Olimpik Marsejë, Ajaks- Liverpul dhe Midtjyland-Atalanta (21.00), janë takimet e sotme në Ligën e Kampionëve sipas grupëve.

Takime që me gjasë do të shfaqen të dyluftuara me pikëpyetjen e madhe nëse Bajern Mynih do të paraqitet në fushë me formacionin titullar apo pas rastit Gnabri (COVID-19), do luajë me një formacion të miksuar nga të rinjtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!