Akti i fundit kualifikues, Spanja dhe Portugalia në fushë

Faza përmbyllëse e kualifikuesëve të Euro 2024, sot me ndeshjet e xhiros së 10-të dhe të fundit për Grupet A, F, G dhe J.

Nisin me dy sfida në orën 15:00, dy të tjera në 18:00 dhe pjesa tjetër në 20:45.

Programi për sot:

Grupi A

20:45

Spanjë-Gjeorgji

Skoci-Norvegji

Grupi F

18:00

Belgjikë-Azerbajxhan

Suedi-Estoni

Grupi G

15:00

Hungari-Mali i Zi

Serbi-Bullgari

Grupi J

20:45

Portugali-Islandë

Bosnje H-Sllovaki

Lietenshtejn-Luksemburg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!