Berisha te Empoli, Ismajlgeci ballkanasi më i ri

Portieri i Kombëtares kuqezi Etrit Berisha është zyrtarisht pjesë e Empolit në Serie A.

Marsel Ismajlgeci firmos te Ballkanie grupin që stervitet nga Ilir Daja.

Mbrojtësi francez Pavard pasi u aktivizua te Shtutgard dhe Bajern, nis aventuren te Inter. Shpejt prezantimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!