Brdariç te Çenijan me “triçikël”

Kroato- gjermani Tomas Brdariç pas shkarkimit nga Vllaznia nuk ka qëndruar duarkryq. 46 vjeçari ia ka dalë të migrojë në Indi për të nisur një tjetër epokë trajnimi.

Këtë radhë ish trajneri kuqeblu do të jetë i impenjuar me Çenijanin.

Në fakt, për Tomasin në Shkodër pati disa mënyra për të qarkulluar. Mes tyre dhe një motor elektrik njëvëndësh. Në Indinë e largët, Brdariç do ketë natyrisht një jetë më të zhurmshme.

Intersant fakti që trajneri shihet në video duke qarkulluar me mjete motorike karakteristike të vendit aziatik.

Video:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!