Të premten/ Faza e dytë nis me Partizani- Teuta

Java e 10-të ose e para e fazës së dytë e Abissnet Superiore, do të startojë të premten me Partizani- Teuta në program në ‘Elbasan Arena’ duke nisur nga ora 16.45.

Ndërkohë të shtunën dy sfida të tjera. Skënderbeu- Tirana në 16:45 ndërsa në mbrëmje, kryendeshja e ‘Loro Boriçi’-it, Vllaznia- Laçi.

E dhjeta mbyllet të dielën me Dinamo -Kastrioti në 13:45 në ‘Elbasan Arena’ dhe Kukësi- Egnatia në 16:45.

Java e 10-të Abissnet Superiore:

E premte:

16:45 Partizani- Teuta (Elbasan Arena)

E shtunë
16:45 Skënderbeu- Tirana
19:45 Vllaznia- Laçi

E diel
13:45 Dinamo -Kastrioti (Elbasan Arena)
16:45 Kukësi- Egnatia ( për t’u përcaktuar)/Sportiim.al/

Klasifikimi i fazës së Parë:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!