Nuk u ndalua vetëm Zvezda…

Serbia “Informer”, thotë sot se përpos Zvezdës edhe një skuadër tjetër serbe, nuk u lejua të hyjë në shtetin e Kosovës mbrëmë.

Një ndeshje hendbolli mes Topliçanit nga Prokuplja dhe Mokra Gora nuk u luajt kurrë. Toplicani u ndal në kufirin kosovar.  

Në Brnjak, hendbollasit nga Serbia, nuk u lejuan të hyjnë në territoren kosovar të cilët kishin në program takimin e vlefshëm për Ligën e Parë të serbisë në hendboll për meshkuj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!