Dibala drejt Totenhemit…

‘Evening Standard, raporton lëvizjen e madhe të Totenhem. Paolo Dibala,talenti argjentinas i kampionëve të italisë, duket se ka rënë në kthetrat e Totenhemit në Premier Ligë.

 ‘La Joya’ më nr 10 te bardhezinjtë, mund të marrë vendin e Kristian Eriksen i cili është kërkuar me ngulm nga Reali i Madridit dhe skuadra të tjera prestigjioze në europë.

Bëhët fjalë për interesime serioze dhe Juventus është gati të dëgjojë ofertën e ‘spursave’. Me gjasë, bardhezinjtë do të kërkojnë një shifer të lartë që shkon deri në 90 milion euro.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!