Egnatia hipotekon kualifikimin, Hamiti i jep një ..dorë

Me tifozë apo pa tifozë (Egnatia e ndëshkuar nga Disiplina për të luajtur me impiantin bosh)? Me një arbitër ndërkombëtar...
Read More
Egnatia hipotekon kualifikimin, Hamiti i jep një ..dorë

Hidhet shorti i kualifikueseve “Euro 2025” për vajza/ Shqipëria njeh kundërshtaret

Shqipëria e vajzave njohu sot kundërshtaret që do të ketë përballë në kualifikueset e Europianit “Zvicër 2025”. Në shortin e...
Read More
Hidhet shorti i kualifikueseve “Euro 2025” për vajza/ Shqipëria njeh kundërshtaret

Italia në alarm, arbitrat në tri ditë ‘njollosin’ tri ndeshje

Media prestigjioze Sportmediast pas skandaleve arbitrare të ditëve të fundit shtron pyetjen: A kemi ende arbitrat më të mirë në...
Read More
Italia në alarm, arbitrat në tri ditë ‘njollosin’ tri ndeshje

Kupa, Egnatia e Partizani për të ruajtur…kualifikimin

Sot në Rrogozhinë dhe në Tiranë do të luhet për ndeshjet e kthimit të Kupës së Shqipërisë. Do të hapë...
Read More
Kupa, Egnatia e Partizani për të ruajtur…kualifikimin

Champions, sot biletat e para çerekfinale

Liga e Kampionëve rikthehet sot me dy sfidat e kthimit në garën për 1/8 e kompeticionit madhor të UEFA-s për...
Read More
Champions, sot biletat e para çerekfinale

Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas dakortësisë për të luajtur një ndeshje miqësore me Lihtenshtejnin, Federata Shqiptare e Futbollit ka gjetur gjuhën e përbashkët me...
Read More
Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas Josës ikën dhe Bejzade

Pas largimit të Mirel Josës nga Laçi edhe Skerdi Bejzade nuk do të jetë më në krye të Erzenit. Klubi...
Read More
Pas Josës ikën dhe Bejzade

Asllani gol me Interin më pas gabon dhe hap ndeshjen…

Mesfushori kuqezi Kristjan Asllani në ndeshjen e dytë si titullar me Interin realizoi një gol të bukur me zikaltërit ndaj...
Read More
Asllani gol me Interin më pas gabon dhe hap ndeshjen…

Gaboi në Valencia- Real, Manzano rrezikon pezullimin

Në qendër të një skandali sportiv ka rënë arbitri Gil Manzano në fundin e ndeshjes Valencia-Real (2-2) teksa Belingam po...
Read More
Gaboi në Valencia- Real, Manzano rrezikon pezullimin

Guri te Prishtina e Egbosë

U largua nga Vareze (Itali) në fundin e vitit të kaluar, sulmuesi shkodran Sindrit Guri i bashkohet Prishtinës në Superligën e...
Read More
Guri te Prishtina e Egbosë

Futboll vendi


Hidhet shorti i kualifikueseve “Euro 2025” për vajza/ Shqipëria njeh kundërshtaret

Shqipëria e vajzave njohu sot kundërshtaret që do të ketë ...
Më shumë…

Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas dakortësisë për të luajtur një ndeshje miqësore me Lihtenshtejnin, ...
Më shumë…

Pas Josës ikën dhe Bejzade

Pas largimit të Mirel Josës nga Laçi edhe Skerdi Bejzade ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Mesi, radha e debutimit me PSG

Paris SG i Mauricio Poçetinos pritet të luajë sonte një ...
Më shumë…

Korrea “korr” të mbara që në start

Çfarë debutimi me zikaltrit e Hoakin Korreas. Dy gola dhe ...
Më shumë…

Driblim i Ronaldos, rikthehet te Junajtid

Kristiano Ronaldo në mënyrë të beftë kalon te Mançester Junajtid ...
Më shumë…

Në Madrid përgatisin prezantimin e Mbape

Të gjitha mekanizmat në punë. Real Madrid ka gati prezantimin ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Rikthehet Mesi, Argjentina në Majorka…

Pas 128 ditëve, Lionel Mesi, rikthehet në grumbullim me kombëtaren ...
Më shumë…

Albpetroli ka një rekord…

Albpetroli i Patosit, mban lart 'flamurin' e skuadrave në Grupin ...
Më shumë…

Kasijas: ‘Në VAR edhe një ish- futbollist’

Portieri Iker Kasijas, me të kaluar e të lavdishme te ...
Më shumë…

Bajern- Dortmund, ndeshja e ditës në Europë…

Prag kualifikuesesh në grupe për 'Euro 2020’ por sot në ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!