Miqësoret ndjekin skuadrat, shënon Kolubali

U luajtun ditën e sotme disa ndeshje miqësore. Përpos Tiranës që theu hungarezët me golin e Kale, edhe Vllaznia, Teuta, Skënderbeu dhe Laçi në Kategorinë Superiore ishin në fushë.

Por teste miqësore pati edhe në Kategori të Parë.

Për tu evedintuar fakti që në takimin e Teutës me Besën, shënoi edhe blerja më e re e durrsakëve Kolubali.

Ndeshje miqësore sot:

Tirana- Mezokovezd 1-0

Skënderbeu-Besëlidhja 5-2

Teuta-Besa 4-0

Vllaznia- Pogradeci 1-0

Kastrioti- Turbina 1-0

Laçi-Iliria 0-1

Vora- Erzeni 2-3

Egnatia-Orikumi 1-2 (Peqin)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!