Duamena bie në tokë, niset urgjent në spital por…

E tmerrshme ajo që ngjau pak çaste më parë në Egnatia- Partizani (minuta e 25′) për javën e 13-të Abissnet Superiore.

Sulmuesi i Egnatias Rafael Duamena bie në tokë duke mos u ndier mirë. Të gjithë në alarm e lot. Menjëherë ai u transportua për në spital dhe sipas mediave dhe mjekëve (jo deklaratë zyrtare) shprehen për më të keqën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!