Java e plotë, Dinamo- Partizani, derbi në Elbasan

Nuk ka kohë për pushime. Abissnet Superiore pasi mbylli dje sfidat e fundit të aktit të 4-ët, do të nisë me javën e pestë të saj që të premten.

Tirana kryesuese me 10 pikë, pret në “Selman Stërmasi’ Erzenin me ndeshjen e programuar për në orën 15:00. Po të premten në orën 18:00, kryesfida Dinamo- Partizani në stadiumin “Elbasan Arena” të Elbasanit.

Tre takimet e tjera sipas Departamentit të Garave në FSHF, zhvillohen të shtunën. Me të veçantën që ata luhen në tre orare të ndryshme.

Nis Egnatia-Laçi në orën 15:00, vijon në 18:00 me Skënderbeu-Kukësi dhe mbyll këtë javë dueli Vllaznia-Teuta në 20:15.

Abissnet Superiore, java e 5-të 2023/2024:

Të premten:

15:00 Tirana- Erzeni

18:00 Dinamo-Partizani (në Elbasan)

Të shtunën:

15:00 Egnatia-Laçi

18:00 Skënderbeu-Kukësi

20:15 Vllaznia-Teuta /Sportiim.al/

Klasifikimi: (Partizani- Teuta një ndeshje më pak)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!