Mbrojtësi i AEK Athinë bashkohet me Laçin

Mbrojtësi shqiptar Ajdi Dajko figuron afrimi më i fundit i Laçit.

Lojtari i cili vjen nga AEK Athinë, u ftua nga Alban Bushi me Kombëtaren U21 gjatë marsit të këtij viti për miqësoret me Poloninë dhe Azerbajxhanin duke treguar se vlerat e shtatlartit janë prezente.

Presidenti i bardhezinjëve Pashk Laska duke folur për këtë lëvizje tha se lojtari është dakortësuar për të qenë pjesë e klubit të tij. Detajet për t’u mësuar…

Gjigandi (1.88m) pas largimëve të Velkoskit dhe Turkajt, konsiderohet si elementi i duhur për qendrën e mbrojtjes kurbinase./Isuf Myrtaj/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!