Dovedan merr timonin e Apolonisë

Ish-trajneri i Bylisit Veljko Dovedan merr timonin e Apolonisë së Fierit.

Këtë lajm e ka bërë publike vetë klubi Apolonia me anë të një postimi në profilin e tij në rrejte teksa shkruan se 68 vjeçari ka arritur akordin deri në fund të sezonit.

Më parë, Dovedan ka qenë trajner edhe e skuadrave të Temniç Varvarin, Slavija Sarajevë, Style Kraljevo, Niki Volu dhe Panaçaiki.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!