Miqësore/ Teuta dhe Kastroti dështojnë në shtëpi

Apolonia ul më këmbë në tokë Egnatian e mund 2-0

Teuta mundet nga Partizani 1-2 në testin e sotëm luajtur në Durrës. Edhe Kastrioti me statusin e pritësin u mund me të njëjtin rezultat 1-2 nga Dinamo në miqësoren e luajtur këtë pasdite në ‘Redi Maloku’ të Fushë Krujës.

Në “Niko Dovana” ishte Rubin Hebaj që hapi serinë e golave nga një goditje dënimi. Më pas të kuqtë e trajnerit debutues Kolela barazuan dhe kaluan përpara duke mbyllur 1-2.

Ndërkohë në miqësoren e luajtur në “Loni Papuçiu’ Egnatia e ripërtrirë me shumë futbollistë cilësorë është mundur 2-0 nga bardhjeshilët e Apolonisë. /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!