Miqësore në inferiore, ka vetëm barazime 1-1

Krahas skuadrave elitare sot në fushë dhe shumë skuadra që militojnë në futbollin e nivelit të dytë apo të tretë.

Në fakt, të tri takimet e luajtura në Korçë, Pogradec dhe Cërrik kanë prodhuar të njëjtin rezultat 1-1

Miqësore sot në inferiore:

Turbina-Flamurtari 1-1

Skënderbeu-Devolli 1-1

Pogradeci-Besa 1-1/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!