Teuta falenderon tre kampionë

Teuta njofton sot në rrjete se ka mbyllur bashkëpunimin me tre lojtarë. Bëhet fjalë për Aleksandros Kuros, Denis Pjeshkën dhe Iran Gonçalves.

Ndarja me këta futbollistë duket se ka ardhur me marrëveshje teksa palët nuk janë dakordësuar për të vijuar më tej. Një klub i cili në aspektin cilësor pritet të ribehët më i fortë. Durrsakët janë gjithë sy e veshë ndaj shortit të datës 15 qershor teksa do ju duhet të luajnë në Europë.

Klubi me gjasë do përgatitet të Maqedoni të Veriut dhe pista t’u përforcuar para Ligës së Kampionëve mbetet jo vetëm ajo rajonale por dhe vendase. 

Njoftimi:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!