“Dhelprat” e Lieçester “mbyten” në qymur

Qymrxhinjtë’ e Njukasëll dërrmojnë 2-4 Lesterin dhe e fusin në krizë për zonën Champions.

Disa ndeshje në Europë: Sipkati fitorja e Njukasëllit në fushën e Lieçester 2-4 në Premier. “Dhelprat” e pozicionaur në zonën Champions i bënë keq detyrat e shtëpisë dhe tani me 5 ndeshje në dispozicion të rivalëve poshtë si Uest Hem, Totenhem apo Liverpul, rrezikojnë të mbërrihen.

Fiton pas 4 humbjeve radhazi Shtutgart në Bundesligë teksa mund 2-1 Augsburg.

Fitore me aromë titulli në derbin rajonal të Francës nga Lilë. Skuadra kryesuese e Ligë 1, mundi jashtë shtëpie Lens 0-3.

La Liga, Sociedad kaloi jo pa vështirësi Elce 2-0.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!