Dinamo hap fals në Fier, Laçi i dyti…

Kategoria Superiore për U21 u pasurua sot me tri takime të luajura. Laçi mundi lehtësisht në Kamzë, Akademinë e Futbollit në shifrat 3-0 duke ruajtur vendin e dytë me 22 pikë.

Surprizë fitorja e Apolonisë ndaj Dinamos me rezultatin 3-2.
Kukësi mposhti Football Republic me rezultatin 3-0. Me këtë fitore Kukësi ngjitet në vendin e tretë me 19 pikë.

Vllaznia kryesuse fitoi dje ndaj Turbinës 3-5 dhe ruan distancën me Laçin prej tri pikëve.

Ndeshjet sot:

Kukësi-Football Republik 3-0

Laçi-Akademia e Futbollit 3-0

Apolonia-Dinamo 3-2

Dje:

Turbina- Vllaznia 3-5

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!