Superliga e Kosovës, Mezani e Devolli përballë

Sot në Ipko të Superligës së Kosovës luhen tri takime ndërsa nesër në program dy të tjera.

Gjilani i Mezanit pret sot Drenicën e Devollit në Anamoravë, në një ndeshje ku të dyja skuadrat synojnë vetëm rezultat pozitiv.

Nga ana tjetër një tjetër trajner nga Shqipëria, Klodian Duro, udhëheq sot Feronikelin në shtëpi ndaj nga Arbërisë debutuese të Lipjanit.

Ndeshja e tretë e cila sikurse dy të tjerat, luhet në orën 13:00. Figuron ajo ndërmjet Besës së Pejes dhe Dritës së Gjilanit.

Ipko java e 13-të ora 13:00:

Feronikeli-Arbëria

Gjilani-Drenica

Besa Pejë- Drita

Nesër (13.00):

Prishtina- Trepçia’89

Ballkani-Llapi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!