Tirana gjën sulmuesin, Danso 4 vite bardheblu

Ganezi Riçard Danso, pasi kishte gjetur akordin paraprak në kohë merkatoje, i është bashkuar sot Tiranës për sulmin. Klubi bardheblu e ka prezantuar sulmuesin 20-vjeçar, i cili që sot ka vrapuar për ngjyrat që do ti mbajë veshur për 4 vite. Aq është kontrata e Danso. Futbollisti ka firmosur tashmë…

Klubi e pasqyron në rrjete:

“Klubi njofton prezantimin e lojtarit Richard Danso. Sulmuesi 20 vjeçar i bashkohet sot klubit dhe nis rrugëtimin e tij me fanellën bardheblu për 4 vitet e ardhshme. Danso është stërvitur këtë pasdite me ekipin duke u vënë menjëherë nën urdhërat e trajnerit Egbo.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!