Torino,dueli me Debrecenin e “Kukësit”

Mazari dhe Torino e tij, do të takohet nesër me Debrecenin hungarez.

Pas dilemave që lidheshin me fatin e Milanit, Torino përfundimisht në Europa League. Pjesëmarres në turin e dytë.

Pritej të ishte një takim luksi mes Kukësit dhe Torinos, në turin e dytë por verilindorët nuk ia dolën të kalojnë hungarezët, teksa në dy takimet me Debrecen, u eliminuan (0-3 1-1).

Trajneri i ‘Toros’, doli sot në një konferencë shtypi teksa ka analizuar në detaje kundërshatrin. Nuk ka lënë pa përmendur faktin që Debrecen ka kaluar një skuadër të fortë si Kukësi.

“Ata kanë kaluar një tur të komplikuar me Kukësin”, ka thënë ndër të tjera ish trajneri Napolit që së fundi drejton Torinon.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!