Levandovski, Bajern nxito…

 Levandovski nga faza përgatitore që po kryen me Bajrenin, lëshon mesazhe të qarta klubit të tij.

Nëse duam të fitojmë Championsin duhën përforcime”. Duket se Robert Levandovski, nuk është shumë i kënaqur nga merkato dhe skuadra, paçka se te bavarezët, ai dhe të tjerë kampionë, kanë bërë gjëra të mira.

Është rasti për afrime të tjera. Të gjithë e dinë që me pak futbollistë në grup, nuk është diçka e mirë. Uroj që të vijnë sa më shpejt”-u shpreh polaku për mediat sportive.

 Fjalë, që duket se vënë në lëvizje shtëpinë e Bajernit. Të thëna nga goleadori i tyre, pritet të merren në konsideratë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!