Bayer Mynih, gati 100 milionë për Sane…

Bayern Mynih gati të pranojë çmimin e vënë nga Mançester Siti për sulmuesin Sane. Sipas “Daily Mirror”, Siti ka vënë çmimin prej 90 milionë stërlia për Leroi Sane dhe sinjalet nga kampionët e Gjermanisë janë konkrete.

Stërlinat e konvertuara në euro, rreth 100 milionë, duket se do të vihen në dispozicion të klubit nga Mançesteri dhe Sane, që parapëlqen Bajernin, do të mund të realizojë kalimin te ekipi i Niko Kovaç. Një dëshirë e madhe edhe e tifozerisë bavareze. Bajerni është gati.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!