Naingolan: “Qëndroj te Interi”, Porto peshkon në Argjentinë…

Naingolan futbollisti i Interit i ka idetë e qarta. Përtej zërave për një largim të mundur nga zikaltërit, futbollisti në një event sot në Peskara, ka deklaruar: ” E ardhmja? Kam dhe tri vite kontratë me Interin. Spaleti është trajner shumë i mirë”-fjalët e Naingolan, teksa duket se i përgjigjet në distancë, zërave për një largim të mundshëm me ardhjen e Kontes.

Ndërkaq , Porto në Portugali, ka zyrtarizuar afrimin më të ri të “dragonjëve” Mbrojtësi Saravia, ka nënshkruar një kontratë deri në 30 qershor 2023 me Porton. Renzo Saravia, argjentinasi 25 vjeçar, vjen nga skuadra e Racing.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!