Rivali i Shqipërisë, Daliç zbardh listën e Kroacisë

Afati i fundit i listave përfundimtare (me 26 lojtarë) i kombëtareve pjesëmarrëse në Europ 2024 për ti dërguar në UEFA...
Read More
Rivali i Shqipërisë, Daliç zbardh listën e Kroacisë

Finalja Egnatia- Partizani do të mbyllë sezonin e gjatë futbollistik

Dita e dielë dha verdikte të forta në 'Abissnet Superiore'. Fillimisht në Laç u vendos skuadra e 10-të e cila...
Read More
Finalja Egnatia- Partizani do të mbyllë sezonin e gjatë futbollistik

Milan tenton De Zerbin, nisin kontaktet

Milani po bën lëvizje konkrete për të sjellë në stol Roberto De Zerbin. Në orët e fundit ka pasur kontakte...
Read More
Milan tenton De Zerbin, nisin kontaktet

Siti kampion, Klop nderohet në ‘Anfield’, Verstapen bën ligjin në Imola

Sot ndër më të spikaturat nga sporti: Mançester Siti fiton titullin e 10-të kampion në Premier League. Në javën e...
Read More
Siti kampion, Klop nderohet në ‘Anfield’, Verstapen bën ligjin në Imola

Barazoi me Vllazninë, Egnatia në finale me Partizanin

Gjysmëfinale 'Final Four': Egnatia- Vllaznia 0-0 Dueli i sotëm gjysmëfianl mes Egnatais dhe Vllaznisë, luajtur në 'Air Albania' nuk shkoi...
Read More
Barazoi me Vllazninë, Egnatia në finale me Partizanin

‘Fianl 4’/ Egnatia- Vllaznia (Live)

Gjysmëfinale Final Four: Egnatia- Vllaznia 0-0 final Që nga ora 20:00 po luhet në 'Air Albania' gjysmëfinalja e dytë e...
Read More
‘Fianl 4’/ Egnatia- Vllaznia (Live)

Laçi e mbyll në festë, Melo nderon bardhezinjtë

Finale "play-out": Laçi - Flamurtari 3-1 (Melo 45'+4', 109', Mjaki 116'/ Dajko 63 AG) Laçi mbetet në Superiore. Pas 120...
Read More
Laçi e mbyll në festë, Melo nderon bardhezinjtë

Finale Play Out/ Laçi-Flamurtari (Live)

Laçi-Flamurtari 3-1 final 45+4' Gol Laçi 1-0 Melo 63':Gol Flamurtari, autogol Dajko 1-1 106': Gol Laçi Melo me penallti 2-1...
Read More
Finale Play Out/ Laçi-Flamurtari (Live)

Java e fundit në Angli, Siti pranë titullit, Klop në lamtumirën e ‘ëmbël’

Premier League sot për verdiktet finale të sezonit. Për javën e 38-të, beteja kryesore qëndron në krye aty ku Mançester...
Read More
Java e fundit në Angli, Siti pranë titullit, Klop në lamtumirën e ‘ëmbël’

Olivera rikthehet në Laç me kujtime negative, Vucaj e Shkurtaj…

Në Laç, si kundërshtarë rikthehen Erjon Vucaj dhe Vasil Shkurtaj. Shkodrani nisi aventurën profesioniste me bardhezinjtë duke u kthyer për...
Read More
Olivera rikthehet në Laç me kujtime negative, Vucaj e Shkurtaj…

Futboll vendi


Finalja Egnatia- Partizani do të mbyllë sezonin e gjatë futbollistik

Dita e dielë dha verdikte të forta në 'Abissnet Superiore' ...
Më shumë…

Barazoi me Vllazninë, Egnatia në finale me Partizanin

Gjysmëfinale 'Final Four': Egnatia- Vllaznia 0-0 Dueli i sotëm gjysmëfianl ...
Më shumë…

‘Fianl 4’/ Egnatia- Vllaznia (Live)

Gjysmëfinale Final Four: Egnatia- Vllaznia 0-0 final Që nga ora ...
Më shumë…

Laçi e mbyll në festë, Melo nderon bardhezinjtë

Finale "play-out": Laçi - Flamurtari 3-1 (Melo 45'+4', 109', Mjaki ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Cetkoviç, futbollisti i vitit në Mal të Zi

'Player of the year'-lojtari i vitit. Ky është postimi i ...
Më shumë…

Ibrahimoviç, 6 muaj te Milani

Zlatan Ibrahimoviç i tha po Milanit. Sulmuesi suedez 38 vjeç, ...
Më shumë…

‘Premier’ pa kufi, luan çdo tri ditë…

'Premier League' nuk heq dorë nga tradia. Luan kur të ...
Më shumë…

Te Bajerni luan… ‘dajaku’

Mund të jesh 'dajak' dhe të pranohesh nga Bajerni i ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

S’u gjetën postime.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!