Ndryshon lista e U21, Bushi i vë vulën përfundimtare

Kombëtarja U-21 do të nisë të martën grumbullimin në Antalia të Turqisë në kuadër të përgatitjeve për dy miqësoret e...
Read More
Ndryshon lista e U21, Bushi i vë vulën përfundimtare

‘Euro 2024’/ Shqipëria e Silvinjos nis sot nga puna

Superiorja ndal për dy javë. Në skenë nga sot për fazën kualifikuese të 'Euro 2024', ngjitet Kombëtarja A e trajnerit...
Read More
‘Euro 2024’/ Shqipëria e Silvinjos nis sot nga puna

U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë para Europianit

Kombëtarja U-19 nisë në fillimjavë grumbullimin në kuadër të dy miqësoreve të muajit mars të programuara kundër Maltës. Trajneri i...
Read More
U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë  para Europianit

Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Kategoria e Parë do të mbyllë sot javën e 20-të me dy takime të rëndësishme. Fillimisht Apolonia e Fierit do...
Read More
Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Barça fiton klasikën, Juve thyen Interin

Kanë përfunduar dhe tre supersfidat e fundit në Spanjë, Itali dhe Francë. "El-Clasico" emocionuese dhe e luftuar që në fund...
Read More
Barça fiton klasikën, Juve thyen Interin

Vllaznia largon Josën

Humbja 2-0 sot ndaj Laçit, ka rezultuar fatale për trajnerin Mirel Josa. Ekipi i Vllaznisë ka njoftuar pak minuta më...
Read More
Vllaznia largon Josën

Napoli prek titullin e tretë, Bajerni bie sërish, Arsenal ka…Xhakën

Janë mbyllur shumë prej sfidave të planifikuara për këtë të dielë. Kampionati anglez zhvilloi vetëm një përballje, atë mes Arsenalit...
Read More
Napoli prek titullin e tretë, Bajerni bie sërish, Arsenal ka…Xhakën

Verstapen spektakolar, Perez ‘Çmimi i Madh’ në Jedah

Verstapen fiton një pikë për xhiron më të shpejtë dhe ruan kreun e Botërorit. Serxhio Perez fiton 'Çmimin e Madh'...
Read More
Verstapen spektakolar, Perez ‘Çmimi i Madh’ në Jedah

Sfida e parë kualifikuese e Euro 2024 me Poloninë, ja programi mediatik e stërvitor i Kombëtares

Kombëtarja shqiptare do të nisë këtë të dielë përgatitjet në kuadër të ndeshjes së parë kualifikuese për Kampionatin Europian “Gjermani...
Read More
Sfida e parë kualifikuese e Euro 2024 me Poloninë, ja programi mediatik e stërvitor i Kombëtares

Mundi krutanët, Partizani merr kreun

Abissnet Superiore, Java 26: Partizani - Kastrioti 4-1 (Cara 35', Matondo 40', Selmani 45'+2', Mba 78' /Mihana 44') Partizani fundos...
Read More
Mundi krutanët, Partizani merr kreun

Futboll vendi


Ndryshon lista e U21, Bushi i vë vulën përfundimtare

Kombëtarja U-21 do të nisë të martën grumbullimin në Antalia ...
Më shumë…

‘Euro 2024’/ Shqipëria e Silvinjos nis sot nga puna

Superiorja ndal për dy javë. Në skenë nga sot për ...
Më shumë…

U19 / Cungu para Maltës: Testojmë elementët cilësorë para Europianit

Kombëtarja U-19 nisë në fillimjavë grumbullimin në kuadër të dy ...
Më shumë…

Në Vlorë ka një duel elite, Dinamo e ka finale

Kategoria e Parë do të mbyllë sot javën e 20-të ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Kosovë heroike, gjunjëzon Bullgarinë…

● Historike. Kosova e Shaland, regjistron fitoren e parë të ...
Më shumë…

Spanja, luan në “Bernabeu”…

Takimi më i rëndësishëm i mbrëmjës se sotme, pas Bullgari- ...
Më shumë…

Kualifikuese: Spikat, Bullgari-Kosovë

Euro 2020: Të gjitha takimet e sotme në orën 20 ...
Më shumë…

“3 moskëtierët” lacialë, sërish bashkë…

● Igli Tare përfundimisht refuzon Milanin. Bashkë me presidentin Lotito ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

S’u gjetën postime.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!