Pas Alonsos, te Reali del edhe emri i De Zerbit

Brazili dhe Karlo Ançeloti kanë një lloj marrëveshjeje me shkrim që ai të bashkohet me ta në vitin 2024, por ajo përshkruhet si jo-detyruese.

Por nëse Real Madrid vendos të mos zgjasë me italianin një tjetër italian pëlqehet nga klubi i bardhë.

Reali admiron Roberto de Zerbin (Brajton), edhe pse deri tani nuk është bërë asnjë lëvizje. Dhe Çabi Alonso është një nga opsionet më të mira për të zëvendësuar Ançelotin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!