Ramos, 30 kartonë të kuq në zyrtare

Real Sociedad për xhiron e 14-të në La Liga mundi me vështirësi Seviljen (2-1), e cila e mbylli ndeshjen me 9 lojtarë.

Në minutat e fundit, një e kuqe direkte për Serxhio Ramos dhe Hezus Navas me të dy veteranët që dolën nga vetja.

Veçanërisht, ndërhyrja e ish-kapitenit të Real Madridit ishte shumë e rëndë pasi arriti në numrin rekord të 30 kartonëve të kuq në ndeshjet zyrtare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!