Dron mbi stadium, ndalet ndeshja në Premier

Një dron mbi stadium, ka pezulluar për afro 20 minuta ndeshjen e Premier League Brentford- Uolves.

Ndeshja është ndërprerë përkohësisht rreth minutës së 30-të dhe lojtarët janë rekomanduar të futen brenda tunelit të stadiumit.

Ekipet e sigurisë me shpejtësi kanë marrë nën kontroll situatën dhe pasi kanë kuptuar se nuk bëhëj gjë që rrezikonte jetën e ndokujt kanë raportuar për ristart të ndeshjes.

Ndeshjet e sotme në shifra shifra:

Everton- Aston Vila 0-1

Junajtid- Uest Hem 1-0

Lids- Njukasëll 0-1

Brentford- Uolves 1-2

Sauthempton- Siti kohë reale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!