Shtyhet debutimi apo Ramos tepër…?

Luajti të fundit në 5 maj me Realin, Ramos një ‘fiasko’ në Paris

Ishte afrim i bujshëm gjatë verës te PSG por mbrojtësi spanjoll Serxhio Ramos po rezulton një dështim serioz i klubit nga Parisi.

Prej javësh ish- mbrojtësi legjendar i Realit të Madridit (16 sezone me galaktikët) stërvitej i diferencuar për shkak të një dëmtimi të mbartur. U tha se futbollisti po shkon drejt ndeshjes debutuese me formacionin e Poçetinos aty ku për herë të parë do kishim dy shen Ramos- Mesi së bashku. Që ktë javë teksa PSG do të ndeshet me Angers.

Megjithatë, sipas ‘Le Parisien’, Serxhio Ramos nuk do të debutojë me Angers (15 tetor) por as dhe me Lajpcig (19 tetor) për Champions.

Sipas francezes, Ramos nuk është stervitur së fundëmi me grupin…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!