Mesjava i takon Kupës numër 70-të

Kupa e Shqipërisë, edicioni i 70-të luan të mërkurën më 22 shtator takimet para në Grupet A dhe B për turin e parë eliminator.

Ndryshe nga edicioni i kaluar kur kjo fazë u kalua me një takim të vetëm, shkak pandemia, i radhës, vjen me të kthimit në program në 14 tetor 2021.

Sipas FSHF-së, orari, data por dhe pritës- udhëtues, janë përcaktuar si më poshtë.Butrinti-Laçi (13:30) dhe Besa-Pogradeci (14:00), luajnë më heret.

Grupi A të vajtjes:

Grupi B të vajtjes:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!